Благодійний захід «Малюю свою мрію»


Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» UWCF в рамках проекту для дітей міста Авдіївка «Малюю свою мрію» організував екскурсію по місту Київ для переможців конкурсу. Компанія Едем-Авто долучилась до проекту, надавши автомобілі Hyundai із власного тест-драйв парку для переміщення дітей по маршруту екскурсії.

Діти із задоволенням гуляли містом, відвідали Кабінет міністрів, скляний міст, Андріївський спуск, Володимирську гірку та, звичайно, Новорічну Софіївську площу. Фіналом прогулянки стало відвідування автоцентру Едем-Авто, де на них чекав солодкий стіл, фрукти та напої. Церемонію вручення подарунків та пам’ятних дипломів провели біля експозиції малюнків в зоні очікування Едем-Авто. Натомість дівчата приготували цілий творчий вечір – вірші та пісні.

Дякуємо #UWCF за надану можливість приєднатись до заходу, та подарувати дітям із міста на лінії розмежування хоч невеличке, але свято. Едем-Авто – соціально відповідальна компанія, ми будемо і надалі приймати участь у благодійних проектах, допомагаючи в міру сил і можливостей тим, хто цього потребує. Сподіваємось, наша участь у соціальних програмах приверне увагу та надихне на філантропію колег та партнерів. Разом ми зможемо покращити життя тих, хто цього потребує.